Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Z "Bitwy na głosy" do "The Voice Of Poland"

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Znana z programu "Bitwa na głosy" 28-letnia Ewa Szlachcic zakwalifikowała się do kolejnego etapu "The Voice Of Poland". "To było za dobre!" - występ piosenkarki pochwalił Nergal.
Jurorzy "The Voice Of Poland" konkurują o najlepsze muzyczne talenty
Jurorzy "The Voice Of Poland" konkurują o najlepsze muzyczne talenty /MWMedia

"Przesłuchania w ciemno" na Pomorzu rozpoczął Damian Ukeje (25 lat), syn Polki i Nigeryjczyka. Wokalista swoim mocnym głosem zachwycił Nergala, Andrzeja Piasecznego i wreszcie Kayah. "Potworny ogień. Mam kilka mocnych głosów w swojej drużynie, ale innych niż twój" - powiedział Nergal. "Złamałam przez ciebie długopis" - Kayah nie kryła emocji występem Damiana, który miał problemy z wyborem nauczyciela. "Ostatnio ciągnie mnie do ostrzejszych klimatów i jest tu człowiek, u którego chciałbym być w drużynie" - tak Damian argumentował wybór zespołu Nergala.

19-letnia Magdalena Borowiecka nie zdołała przekonać jurorów, choć Piasek później pochwalił urodę wokalistki, a Kayah przyznała, że niewiele brakowało, by wcisnęła guzik "Chcę Ciebie".

Współpracująca m.in. z hiphopową grupą Full Power Spirit wokalistka Ania Sokołek (29 lat) choć zdradziła, że "kocha Kayah", to jednak zauroczyła wyłącznie Andrzeja Piasecznego. "Wybrałaś bardzo trudną piosenkę" - Kayah zaakcentowała wymagający repertuar Ani.

Występujący na polskich scenach od końca lat 70. Zbigniew Hofman (50 lat) i Cezary Makiewicz (49 lat) z zespołu Babsztyl, pomimo niewątpliwego doświadczenia, nie zdołali przekonać jurorów. "Teraz bardzo żałujemy" - przyznała po odwróceniu foteli Ania Dąbrowska. "Brzmicie bardzo dobrze" - pocieszała Kayah.

40-letniego Mariusza Kozaka doceniła Kayah. "Widzę grubą Murzynkę!" - krzyczał odwrócony jeszcze tyłem do wokalisty Nergal. "Nacisnęłam, bo masz intrygującą barwę głosu i fajną energię" - komentowała Kayah. Andrzej Piaseczny stwierdził natomiast, że choć Mariusz ma energię, to jednak brakuje mu umiejętności.

Małgosia Żurańska-Wilkońska (30 lat) nie zdobyła uznania jurorów. "Sama nie byłaś pewna co i o czym śpiewasz" - oceniła Ania Dąbrowska. "Zabrakło - przepraszam że to powiem - jakości" - dodał Nergal. "Nie porwało mnie" - zakończyła krytycznie Kayah.

Ania Dąbrowska i Nergal nacisnęli guziki "Chcę Ciebie" podczas występu 28-letniej Ewy Szlachcic. "To było za dobre. Musiałem!" - tłumaczył swoją decyzję Nergal. "W pewnym momencie otwarłaś się i zaraziłeś mnie" - powiedziała Ania. Ewa postanowiła dołączyć do drużyny Ani Dąbrowskiej. Dodajmy, że Ewa Szlachcic jest wokalistką grupy Way No Way (sprawdź profil zespołu w serwisie Muzzo.pl!), a w "Bitwie na głosy" była w zespole Nataszy Urbańskiej.

Na Mazowszu jako pierwsza wystąpiła Marta Michalska-Uras (21 lat), która zauroczyła Nergala i Andrzeja Piasecznego. "Naprawdę super, fajny głos... Śpiewasz tak lekko i z taką łatwością. Śpiewanie nie sprawia ci żadnego wysiłku" - komplementował Nergal. "Jesteś fantastyczna, bije od ciebie światełko" - dodała Kayah. Marta postanowiła dołączyć do zespołu mrocznego Nergala. "Marta grzechu warta" - skomentował po wyborze lider Behemotha.

Mająca międzynarodowe doświadczenie na scenie jazzowej 57-letnia Ewa Cybulska nie znalazła uznania u jurorów. "Nie będę pani krytykowała, bo nie wiem, czy lepiej zaśpiewałabym od pani" - powiedziała Kayah. "Za dużo było maniery Tiny Turner" - stwierdziła natomiast Ania Dąbrowska.

Kasia Klimczyk (27 lat) zauroczyła Kayah i Anię Dąbrowską. "Strasznie się cieszę, że przycisnęłam. Nie tylko świetnie śpiewasz, ale wyglądasz telewizyjnie" - ekscytowała się Kayah. "Byłaś świetna. Jesteś cukiereczkiem, misiaczkiem i kwiatuszkiem" - słodziła Ania. "Byłabyś świetną modelką" - komplementował wreszcie Piasek. Kasia zdecydowała się na Anię Dąbrowską.

Martyna Ciok (21 lat) przed występem przyznała, że jako trenera wybrałaby Kayah i zaśpiewała jej piosenkę. Martynę - w ostatniej chwili - wybrał natomiast Andrzej Piaseczny. "Masz bardzo duży potencjał, ale musisz trochę wyluzować z repertuarem" - komentował Piasek. "Masz bardzo fajną barwę i cieszę się, że Andrzej cię wybrał" - powiedziała natomiast Kayah.

Kamil Krupicz nie przekonał żadnego z jurorów. "Myśleliśmy, że występują dwie osoby!" - mówił po odwróceniu foteli zaskoczony Nergal, podkreślając urozmaiconą barwę głosu 22-latka.

Z wykształcenia ekonomistka Joanna Makaruk (29 lat) postanowiła przed 30. rokiem życia przeżyć przygodę. Szansę na to dał wokalistce Nergal, który zdecydował się nacisnąć guzik "Chcę Ciebie". "Bardzo dobrze. Wiesz dlaczego? Bo to było dalekie od ideału. Rzeczy perfekcyjne są nudne" - tak lider Behemoth tłumaczył wybór. "Masz czym śpiewać, jakkolwiek to nie zabrzmiało" - dodała Ania Dąbrowska.

Podczas występu 27-letniej Patrycji Kawęckiej bliski wciśnięcia guzika był Nergal. Andrzej Piaseczny komplementował wygląd wokalistki, a Nergal dopytywał się o numer telefonu atrakcyjnej Patrycji. "Twoje wykonanie mi nie zaimponowało" - oceniła wokal uczestniczki Kayah.

Bartek Grzanek (25 lat) przekonał Andrzeja Piasecznego, ale nie do końca. "Nie jestem ciebie pewien, ale myślę, że zasługujesz na szansę. Nie ma jednak gwarancji sukcesu" - ostrzegał Piasek. Bartek wpadł w oko Kayah, która chciała, by 25-latek "poszedł na całość albo do domu".

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
głos,
The Voice,
z,
na,
The Voice Of Poland,
Adam Nergal Darski,
Kayah,
Andrzej Piaseczny,
Ania Dąbrowska,
"The Voice of Poland",
"The Voice of Poland",
'The Voice of Poland'

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (94)

Dodaj komentarz

~Boban -

Przeczytałem Sobie komentarze z dnia dzisiejszego i osoby o nickach ,,borg,aga, pliszka, chiena,phiii, bul..it, i inni nie mają żadnego pojęcia co oglądali a tym bardziej wypisują banialuki na temat Darskiego. Mogę tylko przypuszczać że są to OSOBY zaślepione nienawiścią do Tych co mają inne poglądy, i INNY SPOSÓB NA ŻYCIE. Tkwienie w MARAŻMIE to tak jak by nic nie robić tylko czekać aż KTOŚ ZA CIEBIE ODWALI ROBOTĘ A TY BĘDZIESZ TYLKO NARZEKAĆ I OBIJAĆ CZYMŚ GRUCHY. TO JEST TWÓJ SPOSÓB NA ŻYCIE. Pozdrowienia dla Komentatorów.

~inka -

Opłacam abonament i mam prawo wypowiedzi, kto powinien, a kto nie powinien zaistnieć w mediach publicznych. Moim zdaniem człowiek, który na oczach młodych ludzi niszczy Biblię, największe literackie dobro kulturowe człowieka nie powienie być promowany w mediach publicznych i nie powinien w nich występować. Zachował się jak przestepca. Każdy artysta może niszczyć dorobek ludzkości np. wysadzic w powietrze piramidę Cheopsa i powiedzieć, że chciał przez to wyrazić wpływ współczesnego terroryzmu na historię. Bzdety moralitety. Dla mnie jest nieważne, co chciał przez to powiedzieć, a sposób jakiego użył jest niegodny człowieka kultury. Są pewne granice, których nie powinno się przekraczać, gdyż rani to uczucia innych ludzi. Twórca kultury powinien o tym wiedzieć. Nie obchodzi mnie to, że ten człowiek pięknie się wypowiada w mediach publicznych. Moim zdaniem nie powinien w nich występować, gdyż profanuje ich rolę kulturotwórczą. Poza tym za dużo w nich reklam środków pobudzających męską erekcję w ciągu dnia. Program oglądają dzieci i młodzież. NIe jestem zakonnicą, ale pewien umiar trzeba zachować.

~james -

jestem metalem slucham ta muzyke nienawidze Adama Darskiego i Behamotu mojim zdaniem to osoba ktora niepowinna byla zaistniec w tv znam np zespol Vader i lider jakos sie nie pokazuje a muza jest naprawde super.

~axa -

Tandeta Wczoraj przypadkowo włączyłam na "The Voice Of Poland" i szczerze oglądałam zaledwie 5 minut i i więcej na te ala show nie będę traciła czasu .Nuda nuda i jeszcze raz nuda .pozdrawiam

~DoQ -

Pasują do siebie,no nie? szatanista z pJaskiem... ...a jacy piękni Anton LaVey by nawet nie plunął na ciebie ty sztuczniaku z parciem na szkiełko

~wizard -

wychowały cię mass media, nie wysilał się twój mózg...

~precz z komercją!!! -

Żenada, żenada, żenada, ludzie opamiętajcie się - nie macie już co ogladać? Zamiast gapić się na takie durne programy lepiej już idźcie na spacer lub gdziekolwiek (nawet na zakupy, nasze PKB wzrośnie) Szkoda waszego życia - robią wam sieczkę z mózgów...

~~on -

Bartek Grzanek rewelacyjnie śpiewa i takie małe sprostowanie bo ma 35lat a nie25

~jaja -

Bartek Grzanek jest rewelacyjny i takie małe sprostowanie ma 35 a nie 25lat

~suhy -

Nie rozumiem, dlaczego wszędzie tam, gdzie jest mowa o Nergalu wszyscy pseudochrześcijanie-pseudokatolicy zaraz muszą wdawać się w dyskusję na temat wiary, niejednokrotnie mając mierne pojęcie na ten temat.To staje się męczące. Porozmawiajcie o tym jakim jest jurorem, jak się zachowuje w programie, bo nikomu nie ubliża, nikogo nie obraża, na tematy muzyczne wypowiada się profesjonalnie, a właśnie chyba o to chodzi w tym wszystkim. Dajcie wreszcie spokój temu człowiekowi i pocałujcie go w jego szatańskie cztery litery.