Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"The Voice Of Poland": Niespodzianka w finale!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Wielki finał drugiej edycji "The Voice Of Poland" za nami. Nie obyło się bez niespodzianki - programu nie wygrali faworyci: Michał Sobierajski i Dorota Osińska! Najwięcej głosów otrzymała Natalia Sikora.
Natalia Sikora wygrała drugą edycję "The Voice Of Poland"
Natalia Sikora wygrała drugą edycję "The Voice Of Poland" /MWMedia

Jako pierwsza wystąpiła Dorota Osińska, która wykonała "Ale jestem" Anny Marii Jopek. "To była piosenka stworzona dla ciebie. Zaśpiewałaś to bardzo kobieco" - powiedziała Patrycja Markowska. "Pokazałaś taką radość życia, tyle pozytywnego uczucia... Jak śpiewałaś, widziałem twoje skrzydła" - powiedzieli Tomson i Baron.

Natalia Nykiel zaśpiewała "Yesterday" The Beatles. "Pięknie i z klasą. Poza tym masz bardzo rozpoznawalny głos. Wybija się i to twój skarb" - oceniła Justyna Steczkowska. "Natalia, na ciebie się chce patrzeć i chce się ciebie słuchać" - dodała Patrycja Markowska.

"The House Of The Rising Sun" z repertuaru The Animals wykonała Natalia Sikora. "Jesteśmy znokautowani. Jesteś totalnym zjawiskiem" - pochwalił Baron. "Serce bije mi mocniej, niż zwykle" - przyznał Marek Piekarczyk, który później wspominał zmarłego w sobotę (18 maja) Marka Jackowskiego.

Wreszcie Michał Sobierajski zaśpiewał "Don't Stop The Music" Rihanny w wersji Jamiego Culluma. "Cieszę się, że tylu ludzi dowiedziało się o twoim talencie. Życzę im, by poznali teraz twoją twórczość" - skomentował Marek Piekarczyk. "Jesteś wielkim i cudownie dobrym człowiekiem. Dlatego ludzie cię tak kochają" - dodała Justyna Steczkowska.

Finaliści wystąpili również w awizowanych przez Telewizje Polską duetach. Natalia Sikora wraz ze Stanisławem Soyką wykonała "Tolerancję". Michał Sobierajski zaśpiewał "Stand By Me" Bena E. Kinga z towarzyszeniem Audiofeels. Dorota Osińska i Małgorzata Walewska wykonały "Memory" Andrew Lloyda Webbera, a Natalia Nykiel zaśpiewała z Braćmi "Nad przepaścią".

Jako pierwsza z finałem pożegnała się Natalia Nykiel z zespołu Patrycji Markowskiej. Po kolejnym głosowaniu odpadł Michał Sobierajski z druzyny Justyny Steczkowskiej.

W finale Natalia Sikora (zespół Marka Piekarczyka) zaśpiewała "With A Little Help From My Friends" z repertuaru The Beatles, a Dorota Osińska (grupa Tomsona i Barona) wykonała "Jaskółkę uwięzioną" Stana Borysa.

Ostatecznie drugą edycję "The Voice Of Poland" wygrała Natalia Sikora.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
wielki finał,
Dorota Osińska,
Michał Sobierajski,
"The Voice of Poland",
'The Voice of Poland',
The Voice Of Poland,
"The Voice of Poland"

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (390)

Dodaj komentarz

~NIE!!! -

Nie, ja sie nie zgadzam z tym werdyktem... Już mi się nie podobało przed półfinałem gdy odpadli ( i nie boję się tego stwierdzenia) NAJLEPSI !!! Jabłoński, Gruszczyński, Kamil... Sikora wykonała tylko raz zaj*biście piosenkę, a mianowicie Cry Baby.... I nic poza tym :) To smutne co się dzieje z gustami Polaków, albo co władze TVP robią z Nami.... !!! Pozdrawiam...

~yellow -

Zwyciężyło coś brzydkiego! ani głosu, ani urody, a ci , co na nią głosowali mają gumowe uszy.

~z lotu ptaka -

Czadu dał Michał na występie ze Steczkowską. Nucił jak z nut. Walił jej takie czułe słówka aż sama weszła w ten rytm serca. Justi zrozumiała sens tych wibracji i dała się ponieść chwili. Kusiła zwodziła kokietowała czarowała zawstydzała migdaliła się na odległość tak że dziw ogarnia jak to nie wzięło Sobierajskiego za zmysły. Już robiło się wokół niego mało przestrzeni i brakowało powietrza tylko dla niego bo jego pani profesor go osaczyła. Mógł poczuć się zbyt niekomfortowo jak na FINAŁ edycji The Voice of Poland. Ludzie go też wykiwali podstępnie bo najpierw to pobudzali w nim apetyt a potem zostawili bez szansy na tego jednego choć kęsa. Nikczemność wykorzystało uczucia tego biedaka. w każdym razie na pocieszkę powiem że nie powinien się zamartwiać że w obliczu tylu poważnych propozycji ze świata kompozytorów teraz musi znieść prawdę że okazał się gorszy poniżej jego oczekiwań oraz całego świata zajmując tak odległe jak na ten warsztat muzyczny jaki bezsprzecznie posiada. Musi pogodzić się że w tym kraju obiecanki cacanki występują częściej niż klucze wiolinowe w kompozycji Chopina. Myślę że nagroda w postaci płyty mu nie ucieknie bo już go zaprosili do studia nagrań, jakieś brzęczenie w rozgłośni ZETki też mu się nie widzi bo to audycja skierowana do prymitywnej klasy ludzi nie przebierającej w muzyce poważnej, a jakieś koncerty letnie w Opolu czy w Kołobrzegu z piknikiem w tle to go obraża jako muzyka profesjonalisty to nie disco polo albo jedna piosenka do wiwatu on potrzebuje skupienia uwagi oraz wierności słuchacza a to się znajduje na scenie filharmonii narodowej...

~anna -

Sikora i Nykiel mają rozpoznawalny wokal i to sie liczy ,super gdy ktoś ma talent i nie musi robic cos na siłe,na pokaz np. tyłka pokazywać jak inne pseudo piosenkarki by ich zauwazono.zreszta to tyczy sie wszystkich sfer życia

~m -

Promują się naszym (telewidzów) kosztem żebrząc o smsy.

kami91

Wesoły kami91 -

powinna była wygrać natalia nykiel!

Załączniki:

~BurgerChili -

Zastanawia mnie fakt kto jest zdolniejszy w tym programie wokaliści czy muzycy, a może artyści i showmani. Czy wartość głosu jest tu nadrzędną sprawą. Jeśli tak jest to rzeczywiście najbardziej pasujący do narodu polski jest głos Natalii Sikory. Kiedy w wielkim świecie poznają nasz potencjał muzyczny będą kojarzyć tylko konwulsje sceniczne, astmę, kolkę i skurcze, łyse czachy, krucze pióra zamiast orlich, niezgrabność w poruszaniu...itp. Odpowiedzmy sobie szczerze czy nie popełniliśmy błędu wyróżniając konanie zamiast utworów pełnych energii a takie były choćby u paru innych męskich głosów. Podobno jest deficyt facetów w zaszczepianiu emocji i ekscytacji. Mówiła choćby o tym pani Justyna i pani Patrycja w programie 'the VofP'. No i co wy ludzie narobiliście ! Znowu kobieta która to już z kolei. takie fikuśne dźwięki mieliście już w ustach choćby Rodowicz, Ostrowskiej, Chylińskiej, Kory, Kayah...Doda? . Facetów mamy jak wciąż niewielu przemawiających do nas tak głęboko dotkliwie zwięźle i donośnie jak w tej edycji. Ogarnijcie się ! Czyżby tylko dzieci miały konta SMSowe w tym kraju !? W takim razie nie mam pytań...

~Sikor -

No właśnie jaka niespodzianka??? Na jakiej podstawie wybierano faworytów w tym artykule???? Sikora jest Fenomenalna i od samego początku to ona była faworytem.

~maciejo -

Niespodzianka???? Przy pełnym szacunku dla innych uczestników - nikt nie sięgał Natali do pięt !!! nawet jurorzy-no może poza Markiem za dawnych dobrych lat :)) KRóLOWA JEST TYLKO JEDNA !!! Amen

~I. -

Brawo Sikora! Uwielbiam ją i z niecierpliwością czekam na płytę :))