Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"The Voice Of Poland": Łzy po występie

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Występ niedowidzącej Doroty Osińskiej był wydarzeniem drugiego odcinka nowej serii programu "The Voice Of Poland".
Dorota Osińska do żywego poruszyła jurorów "The Voice Of Poland"
Dorota Osińska do żywego poruszyła jurorów "The Voice Of Poland"

Dorota Osińska urodziła się we Wrocławiu, ale od lat mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest andragogiem i animatorem kultury, a na co dzień pracuje w Teatrze Rampa.

"Czy jestem aktorką teatralną? Tak mam w umowie. Jestem matką i żoną. Mąż o mnie mówi, że jestem 'śpiewarką', czyli nie jestem do końca piosenkarką, a prawie że pralką" - dowcipkowała przed występem w rozmowie z prowadzącą program Mariką.

34-latka ma poważną wadę wzroku. Na jedno oko widzi zaledwie w 20 procentach, na drugie wcale.

"Urodziłam się bardzo wcześnie, bo to chyba nie był jeszcze szósty miesiąc ciąży. Z tego powodu pozostała mi bardzo poważna i niekorygowana wada wzroku. Dużo osób mnie od zawsze pyta o to, jak ja widzę. A mnie jest zawsze trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo ja nigdy nie widziałam normalnie" - powiedziała.

"Kiedy idę z dzieckiem do parku na plac zabaw, to rzadko chodzę sama. Boję się, że w minutę stracę syna z oczu i już go nie znajdę" - przyznała.

Pomimo poważnej wady wzroku Dorota Osińska nie poddała się i realizuje się w życiu zawodowym.

"Było ciężko, ale staram się robić to, co robię. Wydaje mi się, że to jest moje ogromne zwycięstwo" - powiedziała o swojej pracy w Teatrze Rampa.

W "The Voice of Poland" zaprezentowała "Calling You" Jevetty Steele i wzruszyła do łez prawie wszystkich jurorów.

Dorota Osińska w "The Voice Of Poland"

Sprawdź tekst piosenki "Calling You" Jevetty Steele w serwisie Tekściory.pl!

"Ja założę okulary, bo widać, że się poryczałam. A jako pani profesor, nie mogę sobie pozwolić na nadmiar emocji. (...) Tylko znikoma liczba osób na świecie może zaśpiewać ten utwór tak, by on wzruszał. Ty absolutnie tak to zaśpiewałaś. Masz taki talent... Jestem szczerze wzruszona" - mówiła łamiącym się głosem Justyna Steczkowska.

"Jak śpiewasz, to jestem zupełnie jak dziecko. Jak śpiewasz, to czuję, że właśnie dostałem nagrodę. Nagrodę za to, że przez całe życie żyłem w ten sposób, by po 60. roku życia mieć jeszcze łzy wzruszenia w oczach. Nie zniszczyłem tego w sobie i nie dałem tego zniszczyć w sobie. Pamiętaj o tym i też chroń to, co się dzisiaj zdarzyło. Pamiętaj o swojej wielkiej sile i nie zmarnuj tego" - komentował przez łzy Marek Piekarczyk.

"Myślę, że każdy w życiu tęskni czasami za czymś albo za kimś. Kiedy ty śpiewałaś, to uderzyłaś we wszystkie tęsknoty w moim sercu. To była piękna chwila. Dziękuję" - stwierdziła Patrycja Markowska.

"Emocje wyrażać łzami, albo dreszczami na ciele" - dodał Baron, a w tym czasie Tomson podał płaczącej ze wzruszenia Dorocie Osińskiej chusteczkę. "Nie mogę patrzeć na łzy kobiety" - juror próbował rozładować atmosferę.

Przypomnijmy, że 34-latka dołączyła do zespołu Marka Piekarczyka.

"Dorota mnie zabiła. My przez całe życie chowamy jakieś rany, straszne zadry... Ukrywamy to nawet przed sobą, że to było, bo przecież musimy jakoś żyć i iść dalej. A tu przychodzi taka dziewczyna i okazuje się, że wszystkie nasze sztuczki, zabiegi i kłamstwa nagle pękają jak puszka Pandory. Zaczynamy mieć łzy w oczach. To była moja nagroda. A to, że mnie wybrała, to był cud" - skomentował na koniec wokalista TSA.

Przeczytaj relację z ostatniego odcinka "The Voice Of Poland"!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Dorota Osińska,
The Voice Of Poland,
'The Voice of Poland',
"The Voice of Poland",
"The Voice of Poland"

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (183)

Dodaj komentarz

~CECYLIA -

Patrycja Markowska jak jej tato powinni wiedzieć kiedy należy ze sceny zejść 1 DUMA z występów Doroty była żenująca! TOTALNE duszenie kota dobrze , ze miała mikrofon a tak szeroko otwieranie ust świadczy o wielkim wysiłku przy tak silnej wadzie wzroku to bardzo niebezpiecznie ! ale cóż się nie zrobi dla pieniędzy ! Justyna Steczkowska też się ma za diwę ale jej głos to nie jest dar od Boga lecz ćwiczenia do bólu również dla słuchających! Nigdy w życiu nie kupiłabym płyt w ich wykonaniu również dar od Boga nie posiada Michał, który ma wadę wymowy sepleni ! od dziecka rodzice powinni pójść do logopedy ! ładną barwę głosu posiada maturzystka naturalna , ładna aparycja miło było słuchać i oglądać życzę jej zwycięstwa!!

~Bababaua -

Piękna ....[....] Doroto masz wielki talent , pamiętaj o swej sile i nie zmarnuj tego...cokolwiek by się zdarzyło nie zapomnij o tym jaki masz głos i nie wstydź się tego pokazać przed ludźmi...

~Bruno -

przepiękny głos i piękna dziewczyna.....pytanie: jaką śpiewała piosenkę ?? jeśli ktoś wie to pisać!!!

~baśka -

I znów łzy. Piekarczyk płacze? Panie Marku , myślałam, że z Pana mocny facet, a tu takie coś. Czy Wam każą się tak wzruszać, bo nie dadzą premii? No fajna babka, pięknie śpiewa, ale po co ten pokaz? W poprzednim odcinku przeprosiny, teraz łzy, a wszystko po to , aby było o czym pisać. Ja chcę słuchać dobrych głosów , a po występie mądrych, dowcipnych, celnych uwag jurorów , a nie zaaranżowanych scenek.

~Bruno -

pięknie aż mi ciary przeszły!!!!! Pani Doroto jest pani wzorem na to,że nawet niewidomi mogą znaleźć szczęście u boku syna i męża... [...] Brak mi słów.Gratuluję!!!:)

~morfi -

Wiecie może jaki podkład dźwiękowy leci na koniec?to po francusku co brzmi?

~zawiedziona -

Jury sztuczne,zero klasy,podniecają się każdym wykonawcą,to świadczy o małej wartości uczestników jury.No bo taka Steczkowska to jest "gwiazda" jednego przeboju a i Markowska nie jest jakąś wybitną wokalistką na dzisiejszym rynku ,nie mówiąc o tej reszcie.Pierwsza edycja miała jury z Klasą,a tę edycję nie da się oglądać ze względu na " sztuczne pajacowanie"członków jury.A propos ten kto wybrał tych "oceniających'-zepsuł rangę tego programu.Lubiłam ten program,a teraz nie da się go oglądać przez nieprofesjonalne zachowanie p. Steczkowskiej,Markowskiej i reszty jury

~wiader -

Bez przesady, trzeba przyznać, że poziom jest stosunkowo wysoki. Tylko byście narzekali. Nie ma pajaców, są profesjonalni muzycy - przynajmniej w większości.

~Beti -

Nie jestem płaczką ale słucham tego 10 raz i ciągle się wzruszam...

~ttj -

Jurorzy są artystami ,są wrażliwi,...jeśli ktoś tego nie rozumie,niech nażre się kiełbasy i niech tylko p...rdzi przed telewizorem.!