Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"The Voice Of Poland 2": Oficjalny skład jury!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Tomson i Baron (Afromental) i Marek Piekarczyk (TSA) zostali jurorami w drugiej edycji programu "The Voice Of Poland", poinformowali twórcy show na Facebooku.
Justyna Steczkowska wraca na antenę TVP
Justyna Steczkowska wraca na antenę TVP /AKPA

Tym samym ucięte zostały wielotygodniowe spekulacje. Przypomnijmy, że na giełdzie nazwisk pojawili się tacy artyści jak Katarzyna Nosowska, Glaca, bracia Cugowscy, Monika Brodka, Maryla Rodowicz czy Grzegorz Skawiński. Okazuje się, że większość tych informacji to były dziennikarskie kaczki.

Pierwszy odcinek "The Voice Of Poland 2" zostanie wyemitowany 2 marca o godzinie 20.05 na antenie TVP 2.

Według nieoficjalnych doniesień program mają poprowadzić Tomasz Kammel i Kate Rozz (żona Piotra Adamczyka). Relacjami zza kulis zajmie się młody aktor Maciej Musiał.

Organizatorzy zapowiadają zmiany w formule programu, które mają poskutkować większą dramaturgią show. Jedną z nich będzie możliwość przejęcia przez pozostałych trenerów uczestnika konkurencyjnej drużyny, który odpada z rywalizacji na etapie "Bitwy"

Przypomnijmy, że pierwszej edycji "The Voice Of Poland" towarzyszyły liczne kontrowersje, głównie ze względu na obecność Adama "Nergala" Darskiego w jurorskim składzie. Mimo atmosfery skandalu (środowiska katolickie żądały zdjęcia programu z anteny) show notował słabe wyniki oglądalności, przegrywając z konkurencją - "Mam talent" i "Must Be The Music".

Co sądzicie o nowych jurorach "The Voice Of Poland"? Dają nadzieję na ciekawy show? Będziecie oglądać? Czekamy na wasze komentarze!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
edycji,
The Voice Of Poland,
jury,
Justyna Steczkowska,
Afromental,
Patrycja Markowska,
Marek Piekarczyk,
"The Voice of Poland"

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (87)

Dodaj komentarz

~Andrzej -

A ja mam to wszystko w dupie

~Janek -

OJOJO, a mnie się wydaję, że właśnie zyskał, a te niewybredne żarty, są dobre.

~kula -

Wydaje mi się, że program z nowymi trenerami stracił klasę. Niewybredne żarty, ocierające się o niestososwność

~Lenka -

Oni są doskonali :)

~Beata -

Uwielbiałam oglądać I edycję TheVoiceofPoland, ale II edycja to jakaś porażka! NIe rozumiem dlaczego zmieniono jury, czyżby telewizja się ugięła, a po zakończeniu I edycji, zarzekali się, że jak się pojawi druga edycja to jury się nie zmieni!! Mam wrażenie, że program jest od początku do końca wyreżyserowany, najgorsze, że widz to czuje. I to zachowanie jury, jedna osoba wciska przycisk i kolejne jakby zarażone idą w ślady pierwszej osoby..........co to ma być, gdzie ich własna opinia...........Dla mnie niestey ale porażka, a I edycja to był majstersztyk!!

~Lenka -

A co osiągnął ten Piekarczyk?? Kim on właściwie jest??

~Angie -

Emm..Pan Piekarczyk akurat jest tutaj bardzo dobrym wyborem. O tych z Afromental tez się nie czepiam. Ale Steczkowska i Markowska, to nie wiem z jakiej racji zostały wzięte do programu. Kuba Badach i Monika Brodka powinni zająć ich miejsce.;)

~Magda -

Tylko Afromental trzyma tą ekipę. A chłopcy nie są gejami, tylko się przyjaźnią (Baron ma żonę!). Niech i gitarzysta się wylansuje a co... Afromental- dzięki wam chłopaki, kocham was

~czerwińska -

Dlaczego nie ma Piaska i Kayah :(((((((

~sylwia -

dlaczego nie bedzie kayah:(