Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Polak w brytyjskim "Mam talent"? CeZik znów wkręca!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » W sieci furorę robi filmik zatytułowany "Polak w brytyjskim 'Mam talent'!!!". Czy faktycznie nasz rodak doprowadził do łez jurorów?
"Józef z Nowego Grodziska Mazowieckiego" w brytyjskim "Mam talent"
"Józef z Nowego Grodziska Mazowieckiego" w brytyjskim "Mam talent"

W filmiku możemy zobaczyć występ "Józefa z Nowego Grodziska Mazowieckiego" przed jurorami brytyjskiej wersji "Mam talent". Autorska piosenka w języku polskim doprowadziła do łez wzruszenia i entuzjastycznych ocen.

"Przyjmij rano byle na czczo aminokwasu dwie porcje albo trzy..." - śpiewa "Józef".

"To było takie piękne. Dałam się całkowicie wciągnąć" - komentowała zachwycona jurorka Alesha Dixon.

Okazuje się jednak, że jest to kolejny z internetowych żartów CeZika, tym razem występującego pod szyldem KlejNuty. W rzeczywistości film pochodzi z castingowego występu 19-letniego Jordana O'Keefe'a, który w siódmej edycji "Mam talent" doszedł do finału i zajął ostatecznie szóste miejsce. Pod oryginalną wersję polski tekst podłożył CeZik.

"Dałam się nabrać :)) i przez parę minut byłam dumna, że Józef wykręcił Anglikom taki numer ;)", "wkręciłeś mnie, super robota, brawo", "dołączam do grona naiwniaków, którzy dali się wkręcić" - z komentarzy pod wideo można się zorientować, że wielu widzów dało się nabrać.

Dopiero na samym końcu można znaleźć odnośnik do oryginalnego wykonania Jordana O'Keefe'a.

"Józef z Nowego Grodziska Mazowieckiego" w brytyjskim "Mam talent":

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
KlejNuty,
Mam Talent

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (229)

Dodaj komentarz

~chcwd -

Nie ma to jak robienie z ludzi debili, a potem zdziwko jaka sytuacja panuje w kraju (tak - to ma związek). Dlatego nie podniecam się filmikami z YT i nie naśladuję "bohaterów" w niczym nie godnych naśladowania (jestem hardkorem, daj kamienia, będę go żarł - po wielu tyg w ogóle dowiedziałem się o co chodzi i z czego tak ludzie się cieszą. I poczułem wstyd za takie otumanione społeczeństwo).

~gosia -

wstyd mi za to co robicie i w jaki sposób jest to chamskie i nie na miejscu a dziwicie się póżniej ze za granica nas nie lubią i nami gardzą. WSTYD po prostu WSTYD !!! montujcie sobie swoje śpiewanie i wrzucajcie na yt to pośmiejemy się z Was wszyscy. Widać że komuś się strasznie nudzi a jak tak to radze sobie pobiegać albo udać się do lekarza na nogi bo na głowe to już dawno za póżno..!!! szczyt głupoty nie mam słów.!!!

~oczko -

Brawo Jozek......niewazne slowa ,masz super glos Pozdrawiam..( ponad miesiac slyszalam ten wystep.)

~GOSIA -

DLA TYCH CO NIE ROZUMIEJA CO JEST NIE TAK POLECAM PRZESŁUCHAĆ RAZ JESZCZE LUB PRZEŁĄCZYĆ OD RAZU NA 4 : 30 SEKUNDACH POJAWI SIĘ NAPIS ZATRZYMAJCIE SOBIE A PISZE DUŻYMI DRUKOWANYMI LITERAMI KLIKNIJCIE NA TEGO CHŁOPAKA I OTWORZY WAM SIE ORGINAŁ W NOWYM OKNIE. TYLE. POZDRAWIAM.

~dregu -

Przypuszczam że będzie jurorom i angolom głupio że tak się wzruszyli jak przetłumaczy im to ktoś....hahahaaa mogli się języków uczyć. Józek masz jaja ;) zrobiłeś ich jajo, moim zdaniem zajebisty dowcip

~ala -

super

~ali -

Bynajmniej cory tam nie bylo tej zmory :(niech zobacza nasi jak sie ocenia z klasa bo mi wstyd za was :(

~Anka -

Ja mam tylko jedno pytanie - kto tak naprawdę śpiewa, kim jest ten ''Józek'' ?

~hgw33 -

co za pierdoły głupi cienki bolek !!!!!!

~Brat -

Świetny żart :) I do tego poruszający polskie serca :)