Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Natasza Urbańska roluje blanta (teledysk "Rolowanie")

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Gorsze niż "Filiżanka" Michała Wiśniewskiego? Natasza Urbańska z teledyskiem "Rolowanie" rozgrzała internet.
Natasza Urbańska w teledysku "Rolowanie" wije się pod umywalką
Natasza Urbańska w teledysku "Rolowanie" wije się pod umywalką

"I już jest! Tekst napisany przez Zofię Kondracką, muzyka przez JUNE, a klip reżyserowali Janusz i Jakub Józefowicz. Wam pozostaje jedynie oglądać i słuchać 'ROLOWANIE!'" - napisała na facebookowym profilu Natasza Urbańska.

Zobacz klip "Rolowanie":

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Komentarze internautów są miażdżące. "Nic z tego nie rozumiem", "to przykre, kiedy trzydziestopięcioletnia kobieta robi z siebie nastoletnią zdzirę z MTV", "ledwo mamy Nowy Rok, a już znalazła się żenada roku".

Nataszy dostało się nie tylko za teledysk, w którym wygina się wokół umywalki, ale też za niezrozumiały tekst autorstwa Zofii Kondrackiej. "Kiedy wersja z napisami?" - kpią widzowie.

"Rolowanie blanta na backstage'u, jakaś soda, jakiś dżus" - śpiewa Natasza.

"Rolowanie" to drugi singel zapowiadający zbliżającą się premierę debiutanckiej płyty Nataszy Urbańskiej. Wcześniej poznaliśmy dużo lepiej przyjęty klip "Muszę odejść" z muzyką Seweryna Krajewskiego.

Premierę albumu "Move On" wyznaczono ostatecznie na 24 stycznia. Produkcją debiutu Nataszy zajął się zespół June (Jan Smoczyński, Robert Cichy oraz Krzysztof Pacan). Do tej pory muzycy mieli okazję nagrywać m.in. ze Smolikiem, Anną Marią Jopek, Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak czy Anią Dąbrowską.

"Cała płyta opowiada o różnych kobietach, o ich różnych problemach, o ich różnych charakterach, o różnych emocjach i przejściach, które miały po drodze" - opowiadała Natasza Urbańska w "Dzień Dobry TVN".

Natasza: Marzenia się spełniają:

Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz teledyski Nataszy Urbańskiej na stronach INTERIA.PL!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Natasza Ubrańska,
teledyski,
Rolowanie

Natasza

Natasza
Natasza

nazwisko: Natasza Urbańska

data urodzenia: 17.08.1977

kraj: Polska

gatunek: pop


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (476)

Dodaj komentarz

~igor -

Pani Natasza powinna wkońcu iść do lekarza z meżem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~mmmm -

wydaje mi się, że ktoś chce ją zwyczajnie zniszczyć. Ona prawdziwie ma talent,ale nie pasuje do tego teledysku, jest zbyt dojrzała i poważna na niego. Te sceny w łazience powinny być okrojone max. ,nie wiem dlaczego zgodziła się na te sceny.....

~dżus -

Hahaha! 'Filiżanka' Wiśniewskiego przy tym 'czymś' to arcydzieło wysokich lotów!!!!!!!!!!!!!!!!

~mariola k -

teledysk rolowanie nataszy urbanskiej jest rewelacyjny i mi sie podoba

~immortal -

Oglądania tego czegoś powinny zabraniać ustawy o kulturze .

~dr alban -

muza tzn. beat :-) ok. tekst jakby się zagłębić w to środowisko też o.k ale wiek wykonawczyni do tego typu muzyki ...nie na miejscu po prostu za dojrzała by nikogo nie obrazić...czasu się nie cofnie niestety

~ssassa -

Natasza! Kto Ci to zrobił???

~Magda N. -

Świetne. Dawno się tak nie uśmiałam. W sumie...szkoda dziewczyny

~pawel -

...ma talent i urodę, to dlaczego to robi, czy doradca, przewodnik i mąż już stracił instynkt samozachowawczy? ..czy umywalka od spodu jest fajniejsza niż z wierzchu? pozdrawiam i życzę sukcesów

~Tyler Durden -

...nie chcę Pani Nataszy bronić bo to nie moja artystka, ale w mediach puszczane są gorsze utwory wielbione przez miliony.... więc czy gusta milionów są lepsze od tego utworu... hmmmm wątpie....