Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Luxuria Astaroth u Kuby Wojewódzkiego

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Znana z ubijania masła w teledyskach Donatana Luxuria Astaroth nie ustaje w swoim medialnym tournee. 19-latka postanowiła zszokować widzów programu Kuby Wojewódzkiego.
Luxuria Astaroth na kanapie u Kuby Wojewódzkiego
Luxuria Astaroth na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

"Piłam swoją krew z okresu, bo słyszałam, że to działa, jak chce się zdobyć chłopaka. Oczywiście żartuję. Jedna z moich koleżanek gdzieś przeczytała, że krew z okresu trzeba wlać do herbaty kolesiowi. Gdy to wypije, będzie w tobie zakochany po uszy. Ja to gdzieś podłapałam w gimnazjum" - snuła kontrowersyjne wynurzenia Luxuria Astaroth.

"Celem są pieniądze. Ja robię to wszystko dla pieniędzy, dla hajsu. Kto by nie chciał ich mieć?" - w ten sposób wyjaśniła motywację swojej medialnej aktywności.

Wcześniej, w "Pytaniu na śniadanie", deklarowała, że nie ma takich pieniędzy, które by ją w pełni satysfakcjonowały.

U Kuby natomiast Luxuria stwierdziła, że "jest personifikacją wszystkich grzechów, za które umierał Chrystus" i potwierdziła, że lubi "zapalić jointa" i "wciągnąć kreskę".

Widzowie Kuby Wojewódzkiego mieli jednak okazję zobaczyć, jak bardzo zdenerwowana jest Luxuria Astaroth - celebrytce tak trzęsły się ręce, że nie potrafiła rozpakować prezentu dla gospodarza.

Zobacz Luxurię Astaroth w teledysku "Nie lubimy robić" Donatana:

Przepraszamy, nie udało się załadować odtwarzacza. Musisz odwiedzić stronę Adobe aby pobrać Flash Player.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Astaroth Luxuria

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (710)

Dodaj komentarz

~M :))) -

jaka widownia - takie gwiazdy.. /...jedno durniejsze od drugiego... /

~rw3eds -

wyznanie picie krwi z okresu aby się ktoś w tobie zakochał jakieś modły.... to jak w kościele piją "krew chrystusa" to jest ta wasza religia.

~słowianin -

Przynajmniej ma na tyle odwagi by się przyznać, że to wszystko dla hajsu! Że pali jointy i wali fete to co?! Może reszta naszych celebrytów to świętoszki? Nie jestem fanem tej dziewczyny, ba! nawet nie jest w moim typie, jednakże muszę przyznać, że wie czego chce i jaką cenę jest w stanie zapłacić... A osoby tak ją krytykujący powinni się zastanowić się co sami robią ze swoim życiem i jakimi drogami podążają... Czy są świętojebliwi czy może tylko w komentarzach dają upust swojej głupocie i zawiści. Pozdro dla hejterów

~40-tka -

Jak na 19-latkę wygląda staro i jest odrażająca!!!! Ja o sobie nie mówię,że jestem pięknością,ale ludzie mam cztery dychy i jak na nią patrzę to wiekowo(wyglądem) się nie różnimy.Dziewczyno ogarnij się bo za 20 lat będziesz wyglądała jak wrak człowieka :(

~Lilu -

To jest ewenement na skale swiatową rzadko mozna spotkac 18 latke ktora wyglada na 40 a przy tym ma mozg 10 latki:):):)

~woj -

niestety poraz kolejny potwierdza sie ze brdzo czesto uroda nie idzie w parze z inteligencja. A szkoda:(

~ruda -

Gwiazda jednego sezonu...

~Ela -

W tym wszystkim chodzi o upodlenie jeszcze bardziej naszej kultury.

~kaśka -

niestety, media w dużej mierze kształtują (szczególnie młode) społeczeństwo .Nie dziwmy się później ze dookoła tyle prostactwa i prymitywizmu !!!! Jeżeli w dużej stacji, w popularnym programie preferuje się takie BEZMÓZGOWCE ???? to dlaczego na ulicy ma być inaczej ?......NIESTETY :(

~Doro -

Kolejna "gwiazda" z dooopy wzięta. Co się dzieje z tym krajem?