Reklama

Wyciszony Dawid Podsiadło ze swoim zespołem

Do sieci trafił pierwszy profesjonalny wideoklip grupy Curly Heads, na czele której stoi Dawid Podsiadło, laureat ostatniej edycji programu "X Factor".

"Young Talk" - napisany przez duet Dawid Podsiadło (tekst) i Oskar Bała (muzyka) - 1 grudnia w akustycznej wersji zostanie zaprezentowane na stronie Rak&Roll Records, czyli pierwszej charytatywnej wytwórni muzycznej w Polsce.

Reklama

Curly Heads pojawi się na stronach Rak&Roll obok takich gwiazd jak m.in. Kayah, Ballady i Romanse, Kapela ze Wsi Warszawa, Ścianka czy Natalia Przybysz.

Również 1 grudnia utwór "Young Talk" zostanie opublikowany na płycie projektu TAKloopNIE. Projekt opiera się na piosenkach stworzonych przez ponad 70 muzyków, ale tylko "Young Talk" Curly Heads będzie piosenką wykonywaną przez autorów. Producentem płyty "Człowiek w Zielonym Korytarzu" jest Aleksander Schmidt.

Grupa Curly Heads ma w dorobku m.in. wyróżnienie na festiwalu w Jarocinie, w środę (28 listopada) poprzedzać będzie brytyjski Archive na koncercie w Warszawie.

"Sami nie wiemy co powiedzieć. Właśnie pojawił się teledysk, profesjonalne audio, będziemy na tak wspaniałej płycie, za kilkadziesiąt godzin gramy przed Archive w warszawskiej Stodole. Tyle cudownych rzeczy. Obłęd" - napisali na swoim profilu na Facebooku muzycy Curly Heads.

Co ciekawe, zespół pojawił się w "Mam talent", jednak nie został zaakceptowany przez jurorów. Sukces Dawid Podsiadło odniósł dopiero w "X Factorze".

Zobacz teledysk "Young Talk":


Sprawdź tekst "Young Talk" w serwisie Teksciory.pl!

Czytaj także:

Sprzeczne doniesienia: Dawid Podsiadło zrywa rozmowy?

Dowiedz się więcej na temat: Curly Heads | Dawid Podsiadło | teledyski | piosenka | Fundacja Rak'n'Roll | dawid

Reklama

Wasze komentarze (38)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje