Reklama

Rafał Brzozowski jest tak blisko

Coraz większą popularność zdobywa singel "Tak blisko", który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego. Płyta o tym samym tytule ukaże się 7 sierpnia.

Rafał Brzozowski od 10. roku życia ćwiczył grę na pianinie, kilka lat później zainteresował się instrumentami klawiszowymi, na których gra do dziś.W jego życiu liczą się tak naprawdę dwie pasje: muzyka i sport. Przez ponad 10 lat uprawiał wyczynowo zapasy w stylu wolnym. Ukoronowaniem jego kariery zapaśniczej był medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w 2006 r. Od 2007 roku jest członkiem Reprezentacji Artystów Polskich w piłkę nożną.

Reklama

Jego hobby to również jazda na nartach, pływanie, sporty siłowe, dobry film, muzyka klasyczna, wędkarstwo i podróże.

Rafał Brzozowski karierę wokalną rozpoczął od programu "Szansa na sukces", w którym zdobył wyróżnienie (odcinek z udziałem grupy Szwagierkolaska). Potem był członkiem zespołu Emigranci, z którym w 2006 roku wydał album "...I inne utwory".

Autorem kompozycji "Tak blisko" jest Marek Kościkiewicz, z którym Rafał Brzozowski współpracował jako wokalista tworzonego przez niego Mono (konkurencyjne wobec De Mono Andrzeja Krzywego). Piosenkę zespół Mono zaprezentował w 2008 roku podczas występu na Dniu Kotana.

Szeroką popularność Brzozowskiego dał telewizyjny "The Voice of Poland", w którym dotarł do półfinału. Podopieczny Andrzeja Piasecznego już po programie kontynuował współpracę ze swoim trenerem.

Rafał wśród inspiracji wymienia twórczość takich wykonawców jak Stevie Wonder, Freddie Mercury, Elvis Presley, Frank Sinatra, Steven Taylor, Michael Bolton i Richard Marx. W życiu wyznaje zasadę: "Głowa do góry, bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło".

Singel "Tak blisko" trafił na playlisty największych stacji radiowych w całej Polsce. Teledysk w internecie w ciągu miesiąca zanotował prawie 900 tysięcy odtworzeń.

Dodajmy, że piosenka Rafała Brzozowskiego zdobyła w piątek (20 lipca) tytuł Hitu Lata na gali Eska Music Awards 2012.

Zobacz klip "Tak blisko":


Sprawdź tekst piosenki "Tak blisko" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Wasze komentarze (12)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje