Reklama

Patty: Najbardziej obciachowy występ w historii polskiej telewizji?

Na scenie "Dzień Dobry TVN" wystąpiła piosenkarka Patty z utworem "Krzyk". "Czy będzie hitem?" - pada pytanie na stronie internetowej programu? Bez wątpienia!

Wideo z występem znanej z przeboju "(Zabiłeś tę miłość) Nie ma nas" (ponad 13 mln odtworzeń teledysku) wokalistki Patrycji 'Patty' Dłutkiewicz w programie "Dzień Dobry TVN" szybko zyskuje popularność w portalach społecznościowych i ma szanse stać się "hitem". Niekoniecznie jednak z tych powodów, z jakich życzyłaby sobie wokalistka i producenci programu.

Reklama

Oddajmy zresztą głos internautom komentującym występ Patty i towarzyszących jej na scenie dziewczyn, które udają grę na instrumentach klawiszowych i gitarze - występ oczywiście z playbacku. Uwagę przykuwa zwłaszcza roznegliżowana gitarzystka, która udaje grę na... odwróconym instrumencie.

"To wiosło [gitara - przyp. red] nawet do góry nogami jest. A pianistka gra to jednym palcem. Ludzie, opamiętajcie się" - napisał jeden z internautów.

"Pani na gitarze nie gra na gitarze" - czytamy dalej.

"Czy wam się wydaje, że ludzie co to oglądają są już kompletnymi debilami? Przecież te panie w życiu instrumentów nie dotykały. Są statystkami!" - denerwuje się na producentów programu kolejny internauta.

"Hitem będzie gitarzystka" i "Gitarzystka zostanie memem" - prognozują komentujący.

"Chciałbym poznać i porozmawiać z człowiekiem, który zatwierdził ten występ i podpisał się pod wrzuceniem tego na wizję... To musi być naprawdę ciekawy twór intelektualny, może kompletnie nienadający się do pracy, którą wykonuje, ale za to ciekawy przypadek pod kątem naukowym... O paniach nie wspomnę... Trzeba być zupełnie pozbawionym zdolności samooceny, żeby strzelić taki wykon" - czytamy.

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: historia Polski | „Dzień dobry | telewizji | Dzień Dobry TVN | Patty

Reklama

Wasze komentarze (250)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje