Parodia "My Słowianie": Zobacz odpowiedź mężczyzn (teledysk)

Prawie 2 mln odtworzeń w dwa dni zanotował klip "My Słowianie - Parodia (Odpowiedź mężczyzn)" będący odpowiedzią na przebojowy teledysk Donatana i Cleo.

"TO JEST MISTRZ !!! :) Brawo kreatywni Słowianie. Dziękuję dobranoc :)" - napisał Donatan na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, publikując linka do parodii "My Słowianie".

Reklama

Za "odpowiedź mężczyzn" odpowiadają poznańscy "szejkowie internetu" z grupy V-Unit. To zespół znany z satyrycznego i niecodziennego podejścia do codziennych tematów. W swoich utworach wyśmiewają m.in. rząd, absurdy społeczno-polityczne, polskich piłkarzy i nie tylko. Wykazują się też dużym dystansem do samych siebie. Uznawani są za prekursorów "comedy rap" w Polsce.

Za realizację klipu do parodii "My Słowianie" tradycyjnie odpowiada "wielokrotnie nagradzany platynową maliną na największych festiwalach filmowych świata" Kristiano Tarantino.

"Minęły dokładnie 24 H od wstawienia naszej parodii MY SŁOWIANIE i przekroczyliśmy MILION odsłon:) To nasz osobisty rekord! Nie zwalniamy tempa! Wszystko dzięki Wam jurni słowianie! Mamy to czego pragną dziewczyny!" - czytamy na oficjalnym profilu V-Unit na Facebooku.

Sprawdź tekst parodii utworu "My Słowianie" w serwisie Tekściory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Donatan | parodia | My Słowianie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje