Reklama

Edyta Górniak: Premiera w sylwestra

Edyta Górniak planuje wydanie w 2014 roku kolejnego autorskiego albumu. Nie jest znany jeszcze tytuł produkcji oraz data jego premiery. Wiadomo natomiast, że pierwszy singel promujący nadchodzące wydawnictwo zaprezentowany zostanie w trakcie imprezy sylwestrowej na wrocławskim rynku.

Wokalistka miała zaśpiewać najnowszy utwór w trakcie finału ostatniej edycji programu "The Voice of Poland", jednak z powodu śmierci swojego pierwszego menedżera - Wiktora Kubiaka - Edyta Górniak postanowiła przełożyć premierę na ostatni dzień roku.

Reklama

"Czas po śmierci Wiktora nie był dobrym okresem do świętowania. Postanowiłam więc nieco poczekać i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to debiutanckie wykonanie singla odbędzie się w noc sylwestrową" - zdradza Edyta Górniak.

Jak podkreśla wokalistka, jej najważniejszym celem na nadchodzący rok jest zamknięcie procesu wydawniczego płyty. Górniak dodaje, że pomimo wielu przeszkód, jest w trakcie nagrywania dalszej części materiału.

"Planem na nowy rok jest oczywiście premiera albumu. Nie jestem w stanie podać dokładnej daty, ponieważ zostałam zupełnie wybita z rytmu pracy. Nie potrafiłam śpiewać, gdyż robię to zawsze całą sobą. W tym roku do studia wróciłam tylko na chwilę, gdyż muszę poświęcić nieco czasu na przygotowania do sylwestra. Do nagrywania wrócę w nowym roku i będę wtedy mogła regularnie tworzyć" - mówi Edyta Górniak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalistka nie może narzekać na brak zaproszeń do kolejnych programów telewizyjnych. Mówi się o możliwym transferze z "The Voice of Poland" do "Must Be The Music".

"Spływają do mnie zaproszenia do różnych programów na sezon wiosenny. Nie podjęłam ostatecznej decyzji. Oficjalnie nie mogę potwierdzić, że będę częścią któregokolwiek z programów. Rozmowy trwają" - podkreśla Edyta Górniak.

Dyskografię piosenkarki zamyka album "My" wydany 14 lutego 2012 roku.

Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

Dowiedz się więcej na temat: „The Voice of Poland” | Edyta Górniak | sylwester 2013

Reklama

Wasze komentarze (105)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje