Reklama

Donatan i Cleo szykują angielską wersję "My Słowianie"

Sukces przeboju "My Słowianie" Donatana i Cleo (ponad 23 mln odtworzeń teledysku w ciągu miesiąca) sprawił, że utworem zainteresowano się poza Polską.

"Zachodni rynek wychodzi do nas. To jest o tyle przyjemniejsze, że ich ciekawi to, co my możemy powiedzieć o Słowianach. Pokażemy im, że faktycznie jest na czym zawiesić ucho i oko - powiedział Donatan ekipie "Dzień Dobry TVN", która odwiedziła go w studiu w Krakowie.

Reklama

Hiphopowy producent ujawnił, że wraz z Cleo przygotowuje teraz angielską wersję "My Słowianie".

Co piszczy w słowiańskiej trawie?:

Dzień Dobry TVN/x-news

"Teraz zrobiliśmy tekst po angielsku, żeby mogli się dowiedzieć, co piszczy w słowiańskiej trawie. Dla nich to jest masakra egzotyczne, bo ten utwór to jest folk/r'n'b" - mówi Donatan.

Śpiewająca w utworze "My Słowianie" Joanna "Cleo" Klepko wyjaśnia ze śmiechem: "Łączymy nasze rodzime brzmienie z czymś zachodnim i dzięki temu wychodzą takie rodzyneczki".

Hiphopowy producent zdradził, że wraz z Cleo otrzymali propozycję wydania ich wspólnej płyty w Stanach Zjednoczonych. Nie chciał jednak ujawniać szczegółów.

"Przemawiają do nich liczby i to, że jest to charakterystyczne. Dzisiaj w muzyce wygrywa to, co jest bardziej charakterystyczne" - podkreślił.

Donatan: Dostaliśmy propozycję ze Stanów:

Dzień Dobry TVN/x-news

Cleo i Donatan spotkali się wiosną tego roku. Producent, zachwycony warunkami głosowymi wokalistki, z miejsca zaprosił ją do studia. Już pierwsze próbki wspólnych nagrań, opublikowane przez Donatana w sieci tuż przed wakacjami zwiastowały sensację.

Wyprodukowana przez Donatana piosenka "My Słowianie", łącząca elementy ludowej przyśpiewki z nowoczesnymi brzmieniami hiphopowymi, swoją premierę miała na początku listopada i z miejsca stała się przebojem. W ciągu miesiąca klip odtworzono ponad 23 mln razy! Popularność piosenki przeszła najśmielsze oczekiwania zarówno Donatana, jak i Cleo.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

Czytaj także:

Cleo od "My słowianie": Było mi ciężko

Kolejny przebój Donatana (klip "My Słowianie")

Dowiedz się więcej na temat: 23 | Donatan | Cleo | Donatan i Cleo | My Słowianie

Reklama

Wasze komentarze (253)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje