Bracia kłócą się o koszule

Ani My Chemical Romance, ani Green Day, ani Backstreet Boys nie są tymi wykonawcami, którzy najbardziej inspiruję amerykański zespół Jonas Brothers.

To właśnie wspomniane wyżej grupy były wymieniane jako najbardziej istotne dla braci Jonasów: Joe, Nicka i Kevina. Kiedy jednak postanowiliśmy sprawdzić te informacje u źródła, okazało się, że jest ktoś jeszcze ważniejszy dla rodzeństwa z New Jersey.

Reklama

- Dla mnie najbardziej inspirująca jest muzyka country, zwłaszcza Johnny Cash, którego autentycznie podziwiam - powiedział portalowi INTERIA.PL Kevin Jonas.

Choć w muzyce Jonas Brothers odwołań do country znajdziemy niewiele, to - jak podkreśla Kevin - osobowość i wrażliwość artystyczna Casha jest dla chłopaków wzorem.

Najstarszy z braci deklaruje, że nie jest zazdrosny o zainteresowanie, jakim cieszę się Nick i Joe, którzy powoli dorabiają się własnych fan klubów w Europie. Nie mówiąc już o groupies, niezrażonych pierścieniami czystości noszonymi przez wszystkich trzech Jonasów.

- Nie ma u nas czegoś takiego, jak rywalizacja. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Jedyne o co się kłócimy, to o koszule - śmieje się Kevin.

20 czerwca ukazała się w Polsce płyta braci Jonasów zatytułowana po prostu "Jonas Brothers". Album promuje singel "S.O.S.".

Już wkrótce obszerny wywiad z Kevinem Jonasem będziecie mogli przeczytać w magazynie "Bravo".

Dowiedz się więcej na temat: braci | Nie | Jonas | Jonas Brothers

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje