Reklama

Agata Wyszyńska: Nowa podopieczna Michała Wiśniewskiego

Na nadchodzącej płycie "La Revolucion" oprócz Michała Wiśniewskiego będzie można usłyszeć głos Agaty Wyszyńskiej, znanej z m.in. "Bitwy na głosy" i "X Factor".

"W związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami, chciałem wyjaśnić, że na płycie będziecie mogli usłyszeć cudowny głos Agaty Wyszyńskiej. Kłaniam się Agatko i dziękuję" - napisał na Facebooku Michał Wiśniewski.

Reklama

"Kochani, ten magiczny żeński głos, który pojawia się w piosenkach z mojej nowej płyty to Agata Wyszyńska!!!!! Nic dodać, nic ująć!!! Pięknie!!!! Agatko, dziękujemy Tobie za to, że jesteś! Jaśkowi Kidawie za to, że Cię zachęcił do naszego projektu!!!!" - to kolejny wpis lidera Ich Troje, który opublikował link do castingowego występu Agaty w "X Factor".

30-letnia obecnie wokalistka wiosną 2012 roku pojawiła się na castingu do "X Factor", na którym wykonała klasyk - "Make You Feel My Love" Boba Dylana. Jurorzy wówczas przerwali jej pierwsze podejście do tego numeru i chcąc ją uspokoić, od razu obdarowali zdenerwowaną uczestniczkę trzema werdyktami na "tak".

Drugie wykonanie Agaty było już dużo lepsze, co skończyło się owacją na stojąco od Tatiany Okupnik i Kuby Wojewódzkiego. Mimo zachwytów jury Agata ostatecznie nie dostała się do kolejnego etapu.

Wcześniej wokalistka z Libiąża dała się poznać w pierwszej edycji "Bitwy na głosy", gdzie występowała w zwycięskiej drużynie Piotra Kupichy. Wygrała też odcinek "Szansy na sukces" z piosenkami Marka Jackowskiego (zaśpiewała "Krakowski spleen").

Poza występami w telewizyjnych programach śpiewa w grupach Antidotum (autorskie numery z pogranicza pop rocka, r'n'b, soulu oraz funky) i Takton Band (covery polskich i światowych przebojów).

Głos Agaty słychać w pierwszym singlu promującym "La Revolucion" - "Piosenka jak pocałunek". Zobacz teledysk:

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Czytaj także:

Michał Wiśniewski: Myslałem, że niżej nie da się upaść

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL

Posłuchaj Agaty Wyszyńskiej w serwisie Muzzo.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Bitwa na Głosy | The X Factor

Reklama

Wasze komentarze (91)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje