Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Justin Bieber aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków (aktualizacja)

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Kanadyjski wokalista Justin Bieber w czwartek (23 stycznia) nad ranem został aresztowany przez policję w Miami za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków.
Policyjne zdjęcie aresztowanego Justina Biebera
Policyjne zdjęcie aresztowanego Justina Biebera /Rex / East News

Jak donoszą zagraniczne serwisy, policja w Miami zatrzymała Justina Biebera w wynajętym żółtym Lamborghini. Niespełna 20-letni wokalista miał urządzić wyścigi samochodowe ze swoimi kolegami (dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość - jechał ok. 90 km/h przy ograniczeniu do niespełna 50 km/h).

Dodatkowo, policja potwierdziła, że Bieber znajdował się "pod wpływem". Rzecznik policji na czwartkowej konferencji prasowej cytował wokalistę, który miał przyznać, że pił piwo, palił marihuanę i zażywał leki na receptę.

Oprócz Biebera aresztowano także wokalistę Khalila Amira Sharieffa, innego kierowcę biorącego udział w wyścigach.

Zdaniem policji, podczas zatrzymania Bieber miał być "napastliwy" wobec kontrolujących go przedstawicieli prawa. Okazało się również, że wokalista miał nieważne prawo jazdy.

Justin Bieber został zabrany na posterunek w celu dokonania dalszych badań trzeźwości. Później prawdopodobnie zostanie przewieziony do aresztu Miami-Dade County, gdzie będzie czekał na decyzję sądu, który ma ustalić kaucję za wypuszczenie 19-latka.

Justin Bieber aresztowany:

CNN Newsource/x-news

Tuż przed zatrzymaniem w serwisie Instagram opublikowano zdjęcia Justina Biebera i jego koleżanki (media podają, że kobietą jest modelka Chantel Jeffries) w sportowym samochodzie. Fotografie szybko usunięto.

Wideo opublikowane przez serwis TMZ:

W ostatnim czasie gwiazdor był częstym "bohaterem" plotkarskich serwisów. Kilkukrotnie podpadł swoim sąsiadom głośnymi imprezami i dewastacją ich domów. W jego willi policja znalazła narkotyki, a jeden z jego kolegów został aresztowany za posiadanie kokainy.

Według niektórych doniesień sam Bieber ma również problemy z nielegalnymi używkami, a jego najbliżsi chcą wysłać go na odwyk.

Czytaj także:

Justin Bieber znów podpadł sąsiadom

Policja przeszukała dom Justina Biebera

Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
aresztowany,
Bieber,
justin,
Justin Bieber,
areszt,
Justin Bieber aresztowany

Justin Bieber

Justin Bieber
Justin Bieber

data urodzenia: 01.03.1994 r.

kraj: Kanada

gatunek: pop


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (380)

Dodaj komentarz

~Boo -

Ale pryszczaty.

~Domi -

Justin postąpił źle i poniósł za to karę ... przyjął ją jak prawdziwy facet większość z was by tak nie zrobiła.

~mateusz1012 -

Powinni wprowadzić coś takiego, że za takie wybryki tacy 'gwiazdorzy' powinni tracić majątki oraz kontrakty reklamowe etc. Wtedy by się nauczyli kontrolować co robią, bo od kasy to im szajba odbija.

~ppp -

do autora: od kiedy 90 jest dwukrotnością 50 - ciu?

~marco -

długo tak nie pociągnie

Załączniki:

~Wut -

To ulubieniec Jaroslawa, wiele razy sie przy nim onanizowal

~Ambroży -

Zawistni jesteście ludzie. Bardzo mi przypadła do gustu muzyka tego pana, a to, że lubi sobie wypić, zapalić. No cóż, kto z nas nie ma takich problemów? Więcej szacunku, empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka, a nie będą nas postrzegać na zachodzie, jako cymbałów.

OttoSkorzeny

Obojętny OttoSkorzeny -

Niech go do celi wsadzą z jednym gościem z bractwa Aryjskiego... Wtedy poczuje nie tylko co to zycie. Jak bardzo jest ono okrutne itd. ale poczuje co to jest więzienie i dlaczego się tam idzie.

~Gość -

Nie lubię go, ale jak można jechać około 90 km na godzinę przekraczając dwukrotnie prędkość na odcinku do 50 km na godzinę. Interio sypiemy się. Publikujcie bardziej WIARYGODNE informacje, albo może je wcześniej przeczytajcie.........DOKŁADNIE.

~Georg -

Gdzie byli jego rodzice?