Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Kolejny przebój Donatana (klip "My Słowianie")

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Zaledwie kilkanaście godzin po publikacji nowy klip Donatana "My Słowianie" miał już grubo ponad pół miliona odsłon!
Fragment klipu Donatana: "To jest nasz słowiański seks"
Fragment klipu Donatana: "To jest nasz słowiański seks"

"My Słowianie" to pierwszy wspólny singel Donatana i wokalistki Cleo.

"Wszystko, co chcę powiedzieć o tym kawałku, przekazane jest w pierwszych 15 sekundach. Choć z Cleo robimy płytę w innym klimacie, postanowiłem połączyć jej mocny wokal z tym, co kocham najbardziej, czyli naszym folkowym brzmieniem" - komentuje hiphopowiec.

"Numer nagraliśmy dla żartu, na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry, żeby leżeć w szufladzie" - kontynuuje.

"Nie jest to nawiązanie do 'Równonocy' ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka 'Nie lubimy robić', oczywiście jest tu też głębia... Ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych Słowianek?" - pyta żartobliwie.

Zobacz klip Donatana i Cleo "My Słowianie"

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
przebój,
teledyski,
Słowianie,
My Słowianie

Donatan

Donatan
Donatan

nazwisko: Witold Czamara

kraj: Polska

gatunek: hip-hop


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (332)

Dodaj komentarz

~Reni -

Treść – bla,bla,bla, muzyka – nie pozostaje się w pamięci, śpiew – ta "piosenka“ była wyryczana nie wyśpiewana, dlatego potrzebne były piersi(Titten), żeby zwrócić na siebie uwagę na więcej nie było nas stać. W całości jest ten utwór – olala .Opinie na różne Forum z całego świata w wielkim % nie są pozytywne (naturalnie nie tylko przez ten występ, ale ten dotarł do wielkiej masy ludzi) Można to w całym internecie czytać i było to do przewidzenia na długo przed występem. Nie jestem pruderyjna, ale wystarczy nam rzeczywiście tania tandeta, nie stać nas na więcej ambicji? Nie mamy w Polsce kompozytorów których ambicją byłoby skomponowanie utworu do porannego lalala i do tańca, dla młodych i dla tych którzy pozostali duchem młodzi?! Tego nie potrafi każdy, tylko CI WIELCY, a CI - wygląda na to że - wymarli. Szkoda!! Ja niestety nie potrafię komponować, koncentruję się na tym co naprawdę potrafię. Reni

~KARAR -

KICZ KICZEM POGANIA KOMERCJA JAK ZWYKLE

~smutny -

okropnie smutne jest niszczenie kultury słowian pokazując słowianki od strony piersi rosnących na swojskiej śmietanie.... nie podoba mi się to strasznie. Słownianie mają piękną historię osnutą magią i mądrością. Są ścisle związani z naturą. Teledysk pokazuje głupotę i nie jest niczym nowym na seks można przyciągnąć masy... ślepe podążanie za amerykańskimi pomysłami ze strony wykonawcy... okropnie smutny pomysł na klip i na muzykę!

~Dzięki Bogu -

Dziękuję Bogu, że nie wyglądam jak Polak. Za granicą jest mi łatwiej nawiązywać znajomości i ludzie sami do mnie wychodzą i mówią cześć. A to zasługa, że nie mam świńskiego ryja i nie łysy oraz nie mam chamskich rysów twarzy tylko dostojne i męskie. Od tamtych uciekają i nie chcą znać, bo po twarzy widać kto cham a kto nie. A Polaka widać ze stu metrów na ulicy za granicą. Najbrzydsze twarze w Europie i brzydcy jako ludzie.

~tomi -

Polacy to jest zakompleksiony naród , świetna piosenka , naprawdę dobra a tutaj znowu mędrcy wymyślają.

~gedar -

jakiś biały murzyn wynajął muzyków i zbiera na złote kajdany

~Wied -

Słowiańszczyzna to zalążek europejskiej cywilizacji!!!. Etruskowie to właśnie byli Słowianie. Dali podwaliny Rzymowi!. Ich "tajemnicze " teksty doskonale tłumaczy się podstawiając słowa i litery z języka staroruskiego (na YT Etruskowie to Rosjanie)!!!. Słowiańszczyzna to wiedza i Wiedźmy czyli kobiety posiadające WIEDZĘ i uczące jej następne pokolenia jak żyć, jak leczyć, jak wychowywać zdrowych nadnormalnych, silnych ludzi, jak i kiedy zachodzić w ciążę i jak urodzić zdrowe dzieci!. "Kultura" nowożytna z żydowską na czele zrobiła z Wiedźm czarownice zaprzepaszczając wiedzę przekazywaną od tysiącleci o tym jak żyć w zgodzie i harmonii ze światem i ludźmi!!!. Słowiańszczyzna to słowiańskie WEDY!. Starsze od hinduskich... ale wy o tym nie wiecie bo i skąd?!. Jesteśmy uwstecznionym cieniem naszych słowiańskich przodków!.

~tylko tyle -

Słowianki może i ładne ale jak dla mnie za trudne w rozumieniu i znoszeniu. Zawsze coś jest nie tak i tym podobne a i tak niczego się nei dowiesz. Nordyckie kobiety, to co innego, tak samo jak Meksykanki. Kompletnie inne ale za to bardziej konkretne i od razu wiesz na czym stoisz. A tak, to się tylko męczysz. Ja tak mam. Nie jestem słowianinem a bardziej podchodzę pod Indiański typ urody. Może i stąd też inny mój odbiór rzeczywistości niż was. Mam nie polską mentalność. Bardziej przekonują mnie nordyckie kobiety i Hiszpańskiego typu urody lub nawet mużynki czy Azjatki. Jak dotąd miałem do czynienia w większości ze słowiankami i tej gorącej krwi nie wyczuwam a wręcz przeciwnie. Osobiście wybierając kierowałbym się kobietą o nordyckim typie urody lub Hiszpańskim/Meksykańskim ewentualnie Azjatka.

~ALEX -

Zajebiste !!!!!!! A Ci "nie Polacy" niech wyp.... z tąd.

~keyto -

Fajne, dobre, nie ZAJEBISTE. (A niektórym tzw (po)LACZKOM jak zwykle się nie podoba bo zrobili to NASI, Polacy.