
Monopol to taneczny, melanżowo-balangowy projekt ikony polskiego hip hopu Jędkera Realisty oraz coraz mocniej świecącej gwiazdy muzyki klubowej Roberta M., wspartych przez głos Kasiarzyny oraz produkcje Olka HiFi.
W teledysku "Zodiak na Melanżu" zrealizowanym przez wrocławska grupę Dwaem pojawili się gościnnie uczestnicy tegorocznej edycji programu "Mam Talent". Cześć grupy tanecznej Cheerleaders Wrocław zobaczymy w jednej ze scen teledysku. Konrad Czarkowski, jedyny w Polsce lalkarz medialny, pojawił się w klipie w (nie)typowej dla siebie roli. Postać głównego bohatera klipu zagrał debiutujący na ekranie Erlend.
"Niepowtarzalna muzyka Monopolu i zaskakujący pomysł teledysku sprawią, iż Zodiak na Melanżu stanie się waszym ulubionym motywem na wszystkich imprezach" - przekonuje wydawca.
Posłuchaj utworu "Zodiak na Melanżu"!








~diabel nikity
sorka. przeslaniem dla kogos....
diabe
~diabel nikity
sorka za blad. chodzilo mi o przeslanie.
niunia z zachodni...
~agata
zajefajna piosenka.moja ulubiona. jest jakby moim przesaniem dla Dyrektora...
...
dodaj komentarz »wszystkie wątki »